Metas tobulėti bei stiprinti savo verslą.


Dalinamės su Jumis jau įvykusiais teoriniais seminarais, kurie padėjo šimtams verslininkų. Verslo sėkmei svarbios temos, patarimai, paslaptys bei taktikos, kurios padės valdyti sėkmingą verslą - visa tai rasite šioje videotekoje!


Išėjimas iš pilkosios zonos. Efektyvi motyvacija

Kalbame apie pilkąją zoną, kurioje yra sąstingis ir nevyksta augimas bei teisingą motyvacija, kuri padeda pasiekti trokštamus rezultatus.

PERŽIŪRĖTI VAIZDO ĮRAŠĄ

 Verslo lygiai. 0,1 ir 2.

Aptariame nulinį, pirmąjį bei antrąjį verslo lygius, jų skirtumus bei problemines vietas. Šiandieną svarbu apsibrėžti savojo verslo lygį – taip sužinosi kurioje vietoje reikia keistis.

PERŽIŪRĖTI VAIZDO ĮRAŠĄ


Kaip pereiti į trečiąjį verslo lygį?

Strategija, kurios pagalba Jums pagaliau pavyks pakilti į trečiąjį verslo lygį. Šiame lygyje pradėsite optimizuoti verslo procesus taip, kad verslas veiktų be Jūsų.

 

PERŽIŪRĖTI VAIZDO ĮRAŠĄ

 Verslo automatizavimo svarba

Pakalbėkime apie verslo automatizavimą. Verslo automatizavimas – raktas į nepriklausomybę nuo verslo, laisvą laiką hobiams bei pastovias pajamas. Klausykis įdėmiai – ši pamoka labai svarbi Tavo verslo ateičiai!

PERŽIŪRĖTI VAIZDO ĮRAŠĄ


Komandos formavimas. Žmogus "Oras"

Itin svarbi tema – komandos formavimas.  Tai neatsiejama verslo augimo dalis. Svarbu kiekvienai pozicijai atrinkti tinkamą žmogų, todėl kelias pamokas nuodugniai aptarsime žmonių tipus bei jiems tinkamas pareigas. Šiandieną pakalbėsime apie žmogų „Orą“.

.

 

PERŽIŪRĖTI VAIZDO ĮRAŠĄ

Komandos formavimas. Ugnis ir žemė

Itin svarbi tema – komandos formavimas.  Tai neatsiejama verslo augimo dalis. Svarbu kiekvienai pozicijai atrinkti tinkamą žmogų, todėl kelias pamokas nuodugniai aptarsime žmonių tipus bei jiems tinkamas pareigas. Šiandieną pakalbėsime apie ugnies bei žemės tipo žmones ir jų svarbą Jūsų verslui

 

PERŽIŪRĖTI VAIZDO ĮRAŠĄ


Komandos formavimas. Vanduo ir eteris

Itin svarbi tema – komandos formavimas.  Tai neatsiejama verslo augimo dalis. Svarbu kiekvienai pozicijai atrinkti tinkamą žmogų, todėl kelias pamokas nuodugniai aptarsime žmonių tipus bei jiems tinkamas pareigas. Šiandieną pakalbėsime apie eterio bei vandens tipo žmones ir jų svarbą Jūsų verslui.

.

 

PERŽIŪRĖTI VAIZDO ĮRAŠĄ

Sėkmingo verslo paslaptis

 

Aptarkime vieną svarbiausių sėkmingo verslo paslapčių – klientų problemų sprendimą. Išklausyk šios dienos paskaitą ir sužinok, kaip teisingai indentifikuoti kliento problemas, atrasti savo verslo unikalumą bei pritaikyti jį klientų problemų išsprendimui!

 

 

PERŽIŪRĖTI VAIZDO ĮRAŠĄ


Proceso standartizavimas

 

Pakalbėkime apie tai, kodėl yra taip svarbu standartizuoti savo verslo procesus. Jei dar to nedarote – šią paskaitą išklausykite labai atidžiai!

 

 

PERŽIŪRĖTI VAIZDO ĮRAŠĄ

Hobis neturi būti pagrindiniu pajamų šaltiniu. Įžanga į NT.

 

Aptarsime dvi temas: hobį, kaip verslo kryptį bei žengsime į NT verslą. Papasakosiu, kaip pradėti, kodėl verta pradėti ir iš kur gauti pinigų savo pirmajam projektui.

 

PERŽIŪRĖTI VAIZDO ĮRAŠĄ


Problemos, kurias sprendžia Jūsų verslas

 

Pagalvokime apie problemas. Tai nėra maloniausia tema galvojimui, tačiau Jūsų verslui problemos gali duoti laaaabai daug. Pagalvokime – kokias problemas ir kaip sprendžia Jūsų verslas? Atsakymas į šį klausimą ypatingai svarbus Jūsų verslo plėtrai.

 

 

PERŽIŪRĖTI VAIZDO ĮRAŠĄ

Žvilgsnis į ateitį.

Sprendimų įgyvedinimas

 

Keliaukime į ateitį. Numatysime tai, kas bus Lietuvoje ir kaip jau rasti mūsų sprendimai, kuriais spręsime klientų problemas,  gali padėti verslo augimui. Paslaptys ir taktikos, remiantis asmenine patirtimi, padėjusi sukurti sėkmingus verslus.

 

 

PERŽIŪRĖTI VAIZDO ĮRAŠĄ


Koks Jūsų verslo KODĖL?

 

Vienas iš svarbiausių klausimų, kurį turi atsakyti kiekvienas verslininkas, norintis, kad jo verslas būtų sėkmingas ir neštų didelį pelną – koks mano verslo KODĖL?

Kas tai yra ir kaip jį rasti – šiandieniniame įraše.

 

 

PERŽIŪRĖTI VAIZDO ĮRAŠĄ

Inovacijų klaidos

 

Įspėjimas! Tai labai svarbus seminaras, jis svarbus tuo, kad Jus apsaugos nuo klaidos, kurią daro labai daug verslininkų tobulindami savo produktą arba kuria naują produktą. Kokia ta pagrindinė klaida? Sužinosite šiandieniniame įraše.

 

 

PERŽIŪRĖTI VAIZDO ĮRAŠĄ


Verslo automatizavimas

 

Norite pasitraukti iš verslo? Kad verslas būtų sėkmingas be Jūsų įsikišimo? Tuomet privalome pakalbėti apie verslo automatizavimą, kuris yra raktas į finansinę sėkmę ir verslo augimą su minimaliomis Jūsų laiko sąnaudomis.

 

 

PERŽIŪRĖTI VAIZDO ĮRAŠĄ

III verslo lygis

 

Kodėl verta būti trečiame verslo lygyje? Kaip atrodo verslininkų, esančių trečiame lygyje, diena? Kaip patekti į šį lygį? Pakalbėsim atvirai!

 

 

 

PERŽIŪRĖTI VAIZDO ĮRAŠĄ


Efektyvus finansinių srautų valdymas

 

Pamatinės taisyklės norintiems turėti finansinę laisvę. Išmeskime iš savo žodynų žodį „taupymas“ – pradėkime auginti savo verslus bei jų generuojamus pinigų srautus!

 

 

PERŽIŪRĖTI VAIZDO ĮRAŠĄ

Klaidos verslo kelionėje

 

Klaidos – neišvengiamas dalykas kiekvienoje gyvenimo srityje. Tačiau, į klaidas pažiūrėkime kitu kampu – vieną kartą padaryta klaida yra puiki pamoka. Kaip pasimokyti iš klaidų, kad jos netaptų daugkartinėmis – šios dienos įraše!

 

PERŽIŪRĖTI VAIZDO ĮRAŠĄ


Darbas ir hobis. Kartu nederantys ingridientai

 

Ar esate svarstę savo hobį paversti verslu, pagrindiniu savo pajamų šaltiniu? Mano patarimas – apie tai geriau net nesvarstyti! Šiandieną trumpai ir aiškiai aptarsime, kaip atskirti darbą nuo hobių ir kodėl tai yra taip svarbu.

 

 

PERŽIŪRĖTI VAIZDO ĮRAŠĄ

Verslas

ir jame esantys žmonės

 

Už kiekvieno sėkmingo verslo slypi komanda, kuri atvedė verslą į sėkmę. Kaip teisingai sudėlioti komandą (ar komandas) ir pasiekti maksimalaus efektyvumo? Apie tai – šios dienos įraše.

 

 

PERŽIŪRĖTI VAIZDO ĮRAŠĄ


Pinigų matrica

 

Kaip dirbti ir uždirbti? Kaip valdyti pinigus? Šiandieną pakalbėsime apie pingų valdymo būdą, kuris leidžia pildyti savo svajones ir nuolatos turėti pinigų.

 

 

PERŽIŪRĖTI VAIZDO ĮRAŠĄ

Tavo Verslas 3.0 sistema

 

Šios dienos įrašas skirtas tiems, kurie nori į savo verslą įnešti tvarką, aiškumą, žinojimą kaip valdyti verslą, kad jis teiktų ne tik didelį pelną, bet ir paliktų daug laisvo laiko.

 

PERŽIŪRĖTI VAIZDO ĮRAŠĄ


Disciplina

 

Pakalbėkime apie discipliną. Ar griežta disciplina reikalinga versle? Ar tai nepadaro verslo monstru? Kaip išmokti dirbti iš jausmo, o ne pagal taisykles? Juk verslas turi teikti malonumą!

 

 

PERŽIŪRĖTI VAIZDO ĮRAŠĄ

Verslo elementai

 

Pakalbėkime apie verslo elementus. Kokie verslo elementai būtini, kad verslas sklandžiai ir sėkmingai augtų? Ar visi jie yra Jūsų versle?

 

 

 

PERŽIŪRĖTI VAIZDO ĮRAŠĄ


Laiko planavimas vs. prioritetai

 

Laiko planavimas – tema, kuri kalbant apie asmeninę bei verslo sėkmę yra plačiai aptariama. Tačiau, planuojant laiką, dažnai neatsižvelgiama į teisingus prioritetus. Kas jie ir kaip turėtumėte juos dėliotis?

 

 

PERŽIŪRĖTI VAIZDO ĮRAŠĄ

Patarimai. Kodėl jie nepadeda?

 

Apsilankę seminaruose, pakalbėję su kolegomis ar draugais, dažnai sulaukiate patarimų, tačiau jie, kad ir kokie beatrodytų teisingi ir geri, Jums nepadeda? Pakalbėkime kodėl taip yra kaip tai pakeisti.

 

 

PERŽIŪRĖTI VAIZDO ĮRAŠĄ


Kaip pritraukti pinigus?

 

Daug žmonių skundžiasi dėl pinigų trūkumo. Dažnai tie patys besiskundžiantys žmonės patys ir atstumia pinigus. Kaip perlipti psichologinį barjerą, išmokti priimti pinigus už savo pagalbą ar paslaugas ir svarbiausia – kaip pritraukti pinigus?

 

 

PERŽIŪRĖTI VAIZDO ĮRAŠĄ

Kodėl užstringame siekdami tikslų?

 

Kodėl stringate siekiant užsibrėžtų tikslų? Ar esate įsitikinę, kad Jūsų tikslai nesikerta tarpusavyje? Kaip atskirti vienas kitam prieštaraujančius tikslus ir kaip sutvarkyti šią betvarkę?

 

 

PERŽIŪRĖTI VAIZDO ĮRAŠĄ

Netrukus įrašų bus daugiau!